https://kazandiranmarketiniz.com/wp-content/uploads/2020/08/blog-header-bg-min-1.png

Blog

Kazandıran Marketim Prim Sistemi

Yazar: kazandıranmarketim
19

Yeni nesil internet süpermarkete hoşgeldiniz.
Klasik e-ticaret ile networking marketingi birleştiren ve bu alanda bir ilk olan Kazandıran Marketim adından da anlaşılacağı üzere yapılan her market alışverişinden paydaşlarına/müşterilerine direk ve dolaylı kazanımlar sağlıyor.

Alışveriş sistemi bildiğiniz klasik e-ticaret ve süpermarket sistemiyle aynı, farklılaştıran tarafı ise Kazandıran Marketimin tavsiye edilmesi durumunda kazanç sağlanması. Kazandıran Marketim müşterisi olduktan sonra aile üyelerinize, akrabalarınıza, komşu ve arkadaşlarınıza tanıdığınız/tanımadığınız kişilere Kazandıran Marketimi önererek onlarında market ihtiyaçlarını buradan almalarını sağlarsanız bir defaya mahsus değil sürekli olacak şekilde prim/puan kazanacaksınız.

Marketimizi tavsiye ettiğiniz ve müşteri olmasını sağladığınız tüm kişilerin siparişlerinden yani 1. neslinizden %3,
Onların tavsiye ettiği ve müşteri olmasını sağladıkları 2. nesil ekibinizden %2,
2. nesil ekibinizin eklediği 3. nesil ekibinizden %1,
Ve son olarak 4. nesil ekibinizin market siparişlerinden de %1 prim kazanarak toplam ekiplerinizden %7 prim kazanacaksınız.

Ay içinde biriken prim/puanlarınız toplamda 100 TL’yi geçtiğinde banka hesabınıza bu meblağ nakit olarak yatırılıyor. 100 TL altında kalan puanlarınızı market alışverişlerinizde indirim olarak kullanıyorsunuz.
Örneğin: Tavsiye ettiğiniz kişilerin market alışverişinden 35 TL prim puan kazandınız. 100 TL’yi geçmediği için nakit alamayacaksınız ama ilk siparişinizde 35 TL eksik ödeme yapacaksınız. 100 TL marketi alışverişi yapacaksınız ama 65 TL ödeyeceksiniz.

Kazandığınız puanları bir sonraki ay yapacağınız market alışverişinizde kullanıyorsunuz. Biriken primleriniz 100 TL’yi geçerse de bir sonraki ayın 15. günü banka hesabınıza nakit olarak havale/eft yapılıyor.

Her şey bu kadar net ve basit.

Yorum yaz